Reference rodičů

Diskusní téma: Reference rodičů

Re: Reference

Lucie Podborská | 09.12.2013

Jen škoda, že tato reference vypadá jako vynucená reakce na tu minulou... Stránky sleduji, budu dávat syna na jaře do školky, tak zjišťuji a hledám.

reference

Lenka Zahradníková | 19.11.2013

Se školkou jsme byli spokojeni. Když se náš Vítek dostal do státní, stále jsem zvažovali zda ho v Domečku přesto nenechat, protože se mu tam moc líbilo. Nakonec jsme si ale zejména kvůli financím řekli, že státní školce dáme šanci. S odstupem času musím říct, že jsem to nečekala, ale státní líbeznická školka se nám osobně jeví lépe. Ne v aktivitách dětí, ale v informovanosti a zejména přístupem učitelek/vychovatelek (syn je ve třídě nejmenších dětí).

Re: reference

Lenka Zahradníková z Domečku | 20.11.2013

Dobrý den paní Zahradníková,
děkuji za Váš názor a jsem ráda, že se Vám u nás ve školce líbilo.
Bohužel jste v době, kdy Vítek navštěvoval naší školku, byla na rizikovém těhotenství a moc jste k nám do školky nechodila. Proto asi máte pocit, že jste byla málo informovaná. Vašemu manželovi jsme vždy říkaly vše a on si s námi rád popovídal. Pokud jste měla málo informací, byl Vám každý den k dispozici v šatně dětí deník, ve kterém bylo napsáno vše o celém dnu ve školce. Ale mám velkou radost, že se Vám líbí ve státní školce, to je v dnešní době vzácnost. Přeji Vám spoustu spokojených dnů a šťastné děti.
Lenka Zahradníková

Re: Re: reference

Lenka Z. | 21.11.2013

To si budu muset s manželem asi promluvit :-).. samozřejmě nepíšu jen za sebe, ale za nás... O nic nejde, jen že jsme neměli takové informace o tom jak si náš syn "vede", co mu jde, co mu nejde. Museli jsme se na vše ptát, když jsme chtěli něco vědět. Jen jednou, když zlobil tak nám bylo řečeno něco konkrétního, aniž bychom sami započali rozhovor (ať já nebo manžel). O deníku jsme neměli vůbec ponětí.. proto jsem psala i ta informovanost. Omlouvám se, že se rozepisuju, ale musela jsem reagovat, protože jinak bych vypadala jak "pipka", které manžel doma nic neřekne... :-D

pozdrav

Velebová | 05.11.2013

Milé paní učielky, jaktak koukám na fotky, je vidět, že se stále něco děje, Vaše aktivity jsou dechberoucí a úžasné. Laťka je opravdu vysoko a ve státní školce už jenom vzpomínáme na ty úžasné dny a aktivity u vás.. i ze sbírání listí umíte udělat pro děcka nezapomenutelný zážitek...Ať se Vám stále daří. Srdečně Vás zravíme, Kamila Velebová s Davídkem a manželem

Re: pozdrav

Lenka Zahradníková | 20.11.2013

Dobrý den paní Velebová,
děkujeme , také rády vzpomínáme :-)
Pozdravujte doma a těšíme se, až se zastavíte!
Lenka

reference

Monika Bíbová | 25.10.2013

Tady na tom místě je vidět, že opravdu, když se chce, všechno jde. Je zde vidět, že věci se dají dělat pořádně a navíc s láskou a velkým porozuměním k dětem. Naše zkušenosti ze školky předešlé byly ale jiné. A tak nás různé cesty dovedly k paní Zahradníkové a do její skvělé školky! Jsem hrozně ráda, že jsme měli to štěstí a do školky se dostaly. To, co zde všechny paní učitelky Lenka, Iva i Lucka předvádějí je hodno velkého obdivu. A já vím moc dobře o čem mluvím :-) Přivedla jsem tam dcerku se kterou opravdu, ale opravdu nebyla snadná spolupráce, vlastně nebyla z její strany žádná. A díky trpělivosti, snaze a velkému pochopení našich paní učitelek naše dcera ušla velký kus cesty. Panuje tu vždy dobrá nálada, prostředí je bezkonkurenční a paní učitelky jsou zde prostě nejlepší! Fakt! Dcera už by se do státní školky dostala, ale nepůjde tam, necháme ji zde, odsud už jenom do školy :-)

Re: reference

školka Domeček | 31.10.2013

Děkujeme :-) My jsme za ty pokroky také rády!

reference

Jana Antošová | 09.10.2013

Soukromou školku jsme původně zvolili proto, že do státní jsme nebyli přijati. Nicméně, po roce zkušeností se školkou Domeček už jsme o státní školku znovu nepožádali, i když bychom pravděpodobně uspěli. Přesvědčil nás osobní a vřelý přístup paní učitelek k dětem (i k rodičům :-), veselý, pestrý a bohatý program pro děti plný fantazie, umístění školky v přírodě a častý pobyt dětí venku, časová flexibilita (školka funguje od časného rána do pozdních odpoledních hodin i o prázdninách). Pro pracující matku neocenitelná kombinace za výborný poměr ceny ke kvalitě. Školka Domeček má navíc něco, co si za peníze nekoupíte.

Jana Antošová

Re: reference

školka Domeček | 14.10.2013

Moc děkujeme. My jsme rádi, že Soničku máme :-)

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek