Reference rodičů

Diskusní téma: Reference rodičů

Reference

Šilhánová Denisa | 15.08.2016

Mateřskou školku Eco Domeček syn navštěvoval dva roky, a to moc rád. Našel si v ní mnoho přátel a naučil se být samostatný, což spolu s manželem velmi oceňujeme. Mimo jiné navštěvoval kroužek keramiky, kde se naučil pracovat s hlínou i barvami a také kurz plavání, který si z nabídky školky sám vybral. Hodně se mu líbilo jezdit na ponících a hrát si s dětmi na zahradě.
S manželem Vám proto velmi děkujeme za to, že syn mohl Vaši pěknou rodinnou školku navštěvovat. Velký dík patří paním učitelkám Ivě, Zuzce a paní ředitelce Lence za jejich úsilí ho něco nového naučit a posouvat ho tak dál, a za velkou trpělivost s jeho tvrdohlavou povahou i za krásný program, který pro děti společně připravují po celý rok.

Velmi vám děkujeme a přejeme mnoho spokojených dětí a rodičů.
Šilhánovi

Re: Reference

Lenka Zahradníková | 07.11.2016

Milí Šilhánovi,
moc děkujeme za pochvaly, velmi nás to těší.
Přejeme vám, ať Jiřík dělá jen radost a Jiříkovi spoustu kamarádů ve státní školce :-)

Zdravíme všechny do Domečku

Lucka & Bella | 30.06.2016

Ráda bych Vám všem moc poděkovala za krásný předškolní čas, který jsme u Vás strávili.
Již od začátku, kdy vstoupíte do Domečku na Vás dýchne rodinná atmosféra, vstřícnost a pohoda a to u nás zvítězilo při výběru školky. Vaši školku můžu všem jen doporučit, individuální přístup k dětem, spousty aktivit (co nejvíce na čerstvém vzduchu), pohybu...Jen tak dál!!!Držíme palce do dalších let a spousty spokojených rodičů, jako jsme byli my. Ještě jednou velký DÍK =O)

Re: Zdravíme všechny do Domečku

Lenka Zahradníková | 07.11.2016

Lucko a Bellinko,
děkujeme :-)
Moc rádi jsme vás poznali a doufáme, že odchodem do 1. třídy u nás vaše návštěvy nekončí :-)

ohrožené děti

PEPA | 03.04.2014

Ani netušíte, jak vedení školky při terénních úpravách, které nyní probíhají, ohrožuje a bude ohrožovat zdraví vašich dětí.Přečtěte si články na vyhledávači SEZNAM.CZ:rizika nakladani s vyrazenymi drevenymi nebo poradna ekologie-industry eu prazce

Re: ohrožené děti

Lenka Zahradníková | 09.04.2014

Milý Pepo,
ani netušíte, jak jste ohrožený Vy svou závistí a nenávistí vůči všem rodičům, kteří nám vozí děti do školky!
My jsme si samozřejmě svou chybu uvědomili a pražce budou nahrazeny jiným materiálem.
Ale věřím, že Vy si najdete zase něco jiného :-)

reference

Petra Dětáková | 05.01.2014

Moc zdravím v Novém roce všechny paní učitelky ze školky Domeček a přeji Vám, ať se opět vydaří všechny ty úžasné aktivity, které vymýšlíte a vytváříte. Syn Mikuláš již školce odrostl, ale má spousty krásných vzpomínek a s dcerou Lily máme to štěstí dále prožívat vše, co se ve školce odehrává. I když má Lily těžká rána, vím, že ji odevzdávám do těch nejlepších rukou a že odpoledne bude mít úsměv na rtech a bude zářit spokojeností. Individuální přístup je hodně znát a jsem za něj vděčná. Děkuji Petra Dětáková

Re: reference

Domeček | 11.01.2014

Děkujeme :-)

Reference

Kateřina Cmuntová | 22.11.2013

Náš syn začal do Domečku chodit ve dvou a půl letech. Trochu jsme se s manželem báli, jak to bude zvládat. Ale obavy byly okamžitě pryč. Ondra je ve školce moc spokojený, každé ráno se tam těší a odpoledne ho nemůžeme dostat domů:-) Školka nabízí mnoho zajímavých aktivit. Kreativita paní učitelek je obdivuhodná. Navíc zde k dětem přistupují kamarádsky a zároveň učí děti všemu, co umět mají. Informováni jsme perfektně a o všem. A školkovné je velmi příznivé. My určitě nebudeme žádat o místo ve státní školce. Druhou takovou školku, jako je Domeček, bychom stejně nenašli. Doporučuji všem!

Re: Reference

Domeček | 25.11.2013

Moc děkujeme :-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek